Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki 'cookies'.
Oznacza to, że mogą one być zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących 'cookies' w używanym oprogramowaniu. ×

Nasz zespół

Tadeusz Wojtowicz
Prezes Zarządu

Tel.: (+48) 583 222 820

Email: office@sailservice.com.pl

Wojciech Wróblewski
Dyrektor ds. Handlowych

Tel.: (+48) 583 222 821

Email: wojtek@sailservice.com.pl

Marlena Rutkowska
Dyrektor ds. Ekonomicznych

Tel.: (+48) 583 222 801

Email: marlena@sailservice.com.pl

Jacek Kuciel
Dyrektor ds. Produkcyjnych

Tel.: (+48) 583 222 814

Email: jacek@sailservice.com.pl

Ryszard Dobrzyński
Pokrowce i tenty

Tel.: (+48) 583 222 819

Email: ryszard@sailservice.com.pl

Daniel Dołęga
wyposażenie jachtowe

Tel.: + 48 58 322 28 22

Email: daniel@sailservice.com.pl

Marcin Szostak
Szef produkcji - żaglownia

Tel.: (+48) 583 222 818

Email: marcin@sailservice.com.pl

Paweł Roslen
Sprzedaż żagli

Tel.: + (48) 583 222 817

Email: pawel@sailservice.com.pl

Marcin Kuciel
Wyposażenie jachtowe

Tel.: (+48) 58 301 66 30

Email: order@sailservice.com.pl

Dawid Hałoń
Projektant ożaglowania

Tel.: (+48) 583 222 816

Email: projekt@sailservice.com.pl

Anna Cymer
Logistyka

Tel.: (+48) 583 222 800

Email: logistyka@sailservice.com.pl

Marcin Czarkowski
Informatyk

Tel.: 601771141

Email: marcin.czarkowski@sailservice.com.pl

Artur Jędruszczak
Reklama i grafika

Tel.: (+48) 583 222 826

Email: artur@sailservice.com.pl

Tomek Staliński
Reklama i grafika

Tel.: (+48) 583 222 826

Email: tomasz@sailservice.com.pl

Ewa Gondek
Sklep żeglarski

Tel.: (+48) 58 301 66 30

Email: sklep@sailservice.com.pl

Do góry